+48 609 564 000

Wynajem dystrybutorów wody do picia

Zajmujemy się wydzierżawianiem bezbutlowych dystrybutorów wody pitnej. Automaty Winix jakie stosujemy to nowa generacja dystrybutorów, w których woda nie jest pobierana z butli, lecz z sieci wodociągowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi klienci uzyskują szereg korzyści:

  • Po pierwsze uzyskują niespotykaną jakość wody do picia. Już same miejskie wodociągi dbają o coraz lepszą jakość wody, a ta następnie jest przepuszczana przez nowoczesne filtry dystrybutora Winix pozbawiające wodę złych zapachów, a także zatrzymujących wszelkie zanieczyszczenia pochodzące z sieci wodociągowej. Woda z dystrybutora w dalszym ciągu bogata jest w minerały potrzebne naszym organizmom.
  • Po drugie nasi klienci uzyskują dostęp do wody w nielimitowanej ilości, nie muszą się więc martwić czy zamówili ilość wody wystarczającą do następnej dostawy.
  • Po trzecie nasi klienci nie muszą przeznaczać żadnej przestrzeni w celu magazynowania butli z wodą, nie muszą też nosić ciężkich butli w celu ich wymiany w automacie.
  • Oszczędzają również pieniądze, nie muszą już teraz kupować butelkowanej wody, która jest kilkaset razy droższa od tej z automatu.
  • Stosując nasze dystrybutory klienci dbają o środowisko naturalne, eliminują bowiem transport, który do tej pory dostarczał im wodę w butlach.

Dla kogo przeznaczone są automaty  do wody?

Klientem firmy może być każdy, kto ceni jakość i smak wody. W szczególności dystrybutory dedykowane są dla biur i urzędów, firm i hurtowni, przychodni i aptek, szkół i instytucji użyteczności publicznej. Nablatowe wersje dystrybutorów mają również zastosowanie  w domach i mieszkaniach. 

Dla nas zadowolenie naszych klientów jest najważniejsze, dlatego też staramy się dostarczyć produkt oraz serwis na najwyższym światowym poziomie. Dla tych najbardziej wymagających nasza firma poleca dystrybutory dające klientom wodę zimną, gorącą i gazowaną.

Jeżeli chcesz prowadzić aktywne, zdrowe życie, idziesz z „duchem czasu”, zależy ci na zadowoleniu twoich pracowników oraz twoich klientów to jesteś na właściwej stronie.

Zobacz naszą ofertę i sprawdź nas.

 

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje? Zapisz się!